Çit Sistemleri

2.634
Çit Sistemleri

Betokar Çit Sistemleri

Tamamlamış olduğu projelerle ve yönetim anlayışıyla sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Betokar Çit Sistemleri Hakkında

Betokar Çit Sistemleri genç ve dinamik bir tel çit firmasıdır.

2016’dan bugüne ustalıkla yaptığı, kaliteli işler sayesinde fark edilmiş ve onlarca tel çevirme işine imza atmış, Müşterilerinin arzusu ve kendi vizyonu doğrultusunda, sağlam, hızlı, ucuz bir şekilde montajlayıp referanslarını oldukça genişletmiştir.

Bursa ve Balıkesir, bölgesinde Çit Teli, Dikenli Tel, Çim Çit, Panel Çit, Bahçe Çiti, Bahçe Teli, Bahçe Kapısı, Tel Örgü, Pvc Kaplı Çit Teli, Beton Direk, Galvaniz Direk, Profil Boyalı Direk, Jiletli Tel, Kafesli Tel, Galvaniz Tel ve Spor Saha Tel uygulamaları işlerini yaptıracak bir firma arıyorsanız ve zamanında iş teslimi, ucuz fiyat politikası, sağlam montaj konusunda ısrarcı iseniz, o halde bizimle çalışmamak için hiç bir sebebiniz kalmıyor.

Betokar Çit Sistemleri, uzman montaj kadrosu ile bahçelerinize değer katıyor. Ev, çiftlik, işyeri, okul ve benzeri alanlarda ihtiyaca yönelik özel tasarım çit sistemleri imalatı ve uygulamaları güvenlik ihtiyacınızı estetik kriterler doğrultusunda karşılamaktadır.

Vizyonumuz her zaman birinci sınıf işçilik ve ucuz fiyat politikasıdır. Bunu özellikle Bursa bölgesinde yaptığımız bir çok iş ile kanıtladık.

Fabrikalardan devlet dairelerine, özel mülklerden villalara, boş arsalardan tarlalara kadar birçok alanı beton direk, tel çit, tel örgü, jiletli tel ile çevirip, sağlamlığı ve kalitesi konusunda müşterilerimizden tam not alıp işlerimizi çok şükür teslim ettik.

Bu sayede tel örgü ve panel çit yaptırmak isteyen müşterilerin gözdesi olduk ve ünümüz Bursa’dan, Balıkesir’e kadar yayıldı. Bugün Bursa ve Balıkesir’de durmadan çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu ilginin sebebi, inşaat-yapı sektöründen de teklifler almamız, çalışkanlığımız, zamanında iş teslimi, ucuz işçilik, sağlam montaj olduğunu belirtmek isteriz.

Betokar Çit Sistemleri, uzman montaj kadrosu ile bahçelerinize değer katıyor. Ev, çiftlik, işyeri, okul ve benzeri alanlarda ihtiyaca yönelik özel tasarım çit sistemleri imalatı ve uygulamaları güvenlik ihtiyacınızı estetik kriterler doğrultusunda karşılamaktadır.
Betokar Çit Sistemleri, uzman montaj kadrosu ile bahçelerinize değer katıyor. Ev, çiftlik, iş yeri, okul ve benzeri alanlarda ihtiyaca yönelik özel tasarım çit sistemleri imalatı ve uygulamaları güvenlik ihtiyacınızı estetik kriterler doğrultusunda karşılamaktadır.

Eğer sizde Bursa ve Balıkesir bölgesinde,

Betokar Çit Sistemleri ile çalışmak için bizi aramanız veya ücretsiz keşif formu ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İşi bize teslim ettikten sonra arkanıza yaslanın ve tel örgü işinin nasıl ustalıkla kısa sürede halledildiğine şahit olun.

Her şey bir düşünceyle başlar, tasarımla hayat bulur; doğanın tasarımından ilham alıyor, işimizi severek yapıyoruz.

Ücretsiz Keşif Formu

Aşağıda ki ücretsiz keşif formunu lütfen eksiksiz ve doğru doldurunuz.
Tarafımıza ulaşan formlar için, aynı gün tarafınıza dönüş yapılacaktır.

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.