Beton Direk

Beton Direk

Beton Direk Nedir? Kullanım Alanları ve Avantajları Nelerdir? Sizlere sıkça sorulan bu soruların cevabını vakit kaybetmeden paylaşmak isteriz.

Beton Direk Nedir? Özellikleri Nelerdir?

YÜKSEKLİK (cm)200 Düz240 Nato300 Nato160 Payanda
Taban Kesiti (cm)9×910×910×10 9×9
Tepe Kesiti (cm) 9×9 9×99×9 9×9
Ağırlık (kg)33496030
 • Üretmiş olduğumuz beton direkler daha güçlü ve daha uzun ömürlüdür.
 • Bakım işlemi ve masrafı gerekmez.
 • Çevrede oluşan yıpratıcı etkenlere karşı diğer yapı malzemelerinden daha dayanıklıdır. ”rüzgar, nem, darbe, su, sülfat etkisi, çürüme, korozyon, böcek, hayvan ve ateş gibi.”
 • Çit sistemlerine çok iyi uyum gösterebilecek kapasitede bir özelliğe sahiptir.
 • Diğer direklere oranla üretmiş olduğumuz beton direkler daha ekonomik ve kalitelidir.
 • Üretim tesisimizde, deneyimli teknik personeller ve uzman kontrolünde üretilmektedir.

C-30 Beton Direklerin Avantajları Nelerdir?

Diğer beton direklere oranla kötü hava koşullarına karşı daha dayanımlı olduğundan maliyet bakımından da tüketicilerin avantajlı olmasını sağlamaktadır. Bu ürünler, kuru döküm el yapımı beton direklere oranla daha uzun ömürlüdür. Sektörümüzde bir çok beton direk çeşitlerine ulaşma imkanına sahipsiniz. Beton ürünlerin en büyük özelliği içindeki kullanılan malzemelerdir. Beton içerisine kullanılan argegaların ebatlarından kullandığımız çimento cinsi, kalitesi, beton kimyasalları kullanım oranları ve miktarları ciddi anlamda beton direklerin güçlü ve sağlam olmasını etkilemektedir. Ayrıca bir çok beton direk üreticisi beton kurutma süresini takip etmemektedir.

Firmamızda üretilen beton çit direklerinin kurutma süresi yakından takip edilmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse beton direkler üretim aşamasında ilk önce içine kullanılacak demir donatı, yapacağınız beton ürüne entegre olması için üreteceğiniz beton elemanı ile içinde kullanacağınız demir donatı statik hesaplar yapılarak tespit edilmektedir.

Beton direklerin sonraki aşamasında daha önceden testleri yapılarak belirlenmiş olan agrega, çimento ve beton kimyasalı ile üretilen harcın kalıplara dökülerek betonun kurutma aşamasına alınması ile üretim işlemi tamamen teknik hesaplamalar sonucu tamamlanmış olur. Sonrasında, müşterilerimize satışa hazır olan ve montajını yapacağımız beton direkler üretim tarihi itibariyle en az 1 ay kurutmada beklemek kaydıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Beton direklerde alım yaparken veya montajlı yaptırırken hava koşullarını baz alarak beton direğin yazın güneş ışınlarından ve kışın don tehlikesinden zarar görmesini düşünerek değerlendirme yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde sağlam olmayan beton direklere birkaç yıl sonrasında yapacağınız malzeme ve işçilik toplam yaptığınız yatırımın iki katına çıkma ihtimali kaçınılmazdır.

Firmamızın üretmiş olduğu beton çit direklerini tercih etmeniz durumunda, kullanım süresi ve sağlamlık bakımından oldukça düşük bir maliyet sunmaktayız. Firmamız tarafından üretilen beton çit direklerin geniş bir kullanım sahasına sahip olduğundan konut ve iş yeri alanı haricinde hayvancılık tesislerinde, ceviz bahçelerinde, meyve bahçelerinde, seralarda, kısacası tüm özel mülk ve arazilerde güvenle uygulanabilmektedir. Profesyonel anlamda güvenlik ve estetik hizmetlerini sunan garantili bir biçimde satıldığından güvenle uygulanacak bir beton çit direğidir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Zengin bir kullanım alanına sahip olan beton direk sistemleri bağ, bahçe, park sahalarında, konut ve iş yeri sahalarında, askeri sahalarda, kamu kurum ve kuruluş sahalarında, arsa ve tarla gibi özel arazili bölgelerde, toplu konut alanlarında, villa alanlarında ve daha pek çok sahalarda beton direk sistemi uzun vadeli olarak kullanılabilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile satışa sunulan beton direk dış güvenlik ürünleri siparişlerinde, ödemeler havale/eft, nakit veya kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Hizmet Alanlarımız

 • Bursa
 • Balıkesir
Ücretsiz Keşif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (4)
  1. aslan dedi ki:

   tel fiyatları ne kadar

   1. Yetkili dedi ki:

    Merhaba, bizlere ulaşıp güncel fiyat listemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

    1. Mustafa dedi ki:

     Etteki beton direk fiyatları ne kadar

     1. Yetkili dedi ki:

      Merhaba, bizlere ulaşıp güncel fiyat listemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.