Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
BETOKAR

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak gelişim ve değişimlere önem vererek nitelikli, kaliteli ürünler sunmaktır. Güvenilir, müşteri odaklı, çevreye karşı duyarlı, hızlı ve doğru çözümler sunan bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Sektöründe lider, güvenilir, saygın, değerlerine sadık, çevreye duyarlı, sorumluluklarının bilincinde, ilke ve hedeflerinin doğrultusunda kalitenin sektördeki tanımını yansıtan lider bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Çit sektöründe öncü olan Betokar Çit sistemleri örgü teli, jiletli tel, dekoratif panel ve çit sistemleri, tel örme, punto kaynaklı teller, çim çit, halı saha teli, servis ve araç giriş kapıları pazarlamasında ve montajında büyük başarı göstermekteyiz. Tel çit, panel çit, bahçe kapısı ve arsa çevresi işlerinizde Betokar tel ve çit sistemlerine uğramadan karar vermeyiniz.

Gelişimin devamlılığı ve sürekliliği ilkemizden yola çıkarak uluslararası alanda yenilikleri takip ederek gücümüze güç katmaktayız yaptığımız tüm faaliyetlerde ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük, şeffaflık, güven ve müşteri memnuniyeti temel aldığımız ilkelerdir.

Güvenlik ve çit sistemleri sektöründeki deneyimimize olan güvenimizle müşterilerimizin arzu ettiği işleri aklından geçirdiği gibi eksiksiz ve sorunsuz teslim etmekteyiz. Betokar Çit sistemleri olarak spor sahaları, villa ve konut çevreleri, park ve bahçeler, arsa, tarla çevreleri, fabrika içi bölümler, depolama sahaları, tarım sektörü, hayvan barınakları, sanayi tesisleri gibi alanların güvenlik ve korunmasına yardımcı aynı zamanda dekoratif görünüm sağlayarak doğaya uyumlu olması ve şık bir görünüm sergilemesi gibi geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Genç, dinamik ve tecrübeli bir kadroyla Türkiye genelinde başarılı bir çok projeye hayat veren Betokar Çit sistemleri müşteri memnuniyeti ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Günümüzde her konuda önemi giderek artan tel ve çit sistemlerini görselliğe de önem vererek yapmaktayız.